O nas

Od kilkunastu lat jesteśmy czynnie związani z symulacją medyczną i wykorzystywaniem jej w procesie dydaktycznym na kierunkach medycznych. Chcemy się podzielić tą wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami szkoleń, aby symulacja, będąca jednym z najlepszych metod nauczania, była w pełni wykorzystywana i pozbawiona złych praktyk.

Przekazujemy tylko sprawdzoną wiedzę popartą dowodami naukowymi (Evidence-Based Practice). Nasze rozwiązania są praktykowane od wielu lat w dużych ośrodkach edukacyjnych i podlegają ciągłej ewaluacji. Zdajemy sobie sprawę, że stworzenie i wyposażenie pracowni symulacji to dopiero początek przygody z symulacją medyczną; dużo trudniej jest wykorzystać wyposażenie i nowoczesne rozwiązania w procesie edukacyjnym.

W każdej pracy kluczową rolę odgrywa kompetentny i dobrze przeszkolony personel. Mamy również świadomość, że dobre szkolenia są fundamentem dobrej pracy instruktorów symulacji. Dlatego do prowadzenia każdego kursu dobieramy instruktorów wyspecjalizowanych w danym obszarze. Nasz zespół ekspertów w dziedzinie symulacji medycznej posiada bogate, nawet kilkunastoletnie doświadczenie w edukacji studentów z wykorzystaniem symulacji medycznej.

W celu zapewnienia najwyższej jakości zajęć, szkolenia realizujemy w małych grupach, z dużym naciskiem na elementy praktyczne i z uwzględnieniem specyfiki środowiska pracy każdego uczestnika. Szkolenia w grupach złożonych z osób pracujących w różnych ośrodkach symulacyjnych dodatkowo przyczyniają się do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń. Cechuje je także większa skuteczność w porównaniu ze szkoleniami prowadzonymi w miejscu pracy.