System MEDCAM

Zapraszamy do umówienia się na prezentację najnowszego na polskim rynku, innowacyjnego, bardzo intuicyjnego oraz niezwykle funkcjonalnego polskiego systemu audio-video do nagrywania i debriefingu oraz przeprowadzania egzaminów OSCE, stworzonego z myślą i dostosowanego do realiów naszych Centrów Symulacji Medycznej – systemu MEDCAM.

Jeśli w Państwa CSM już funkcjonuje system audio-video, jednak nie spełnia on głównych założeń edukacyjnych lub jeśli obsługa różnych systemów audio-video sprawia technikom i prowadzącym problem – wiemy jak można łatwo temu zaradzić!

Doświadczony multidyscyplinarny zespół specjalistów pomoże Państwu przy doborze sprzętu, a także zaprojektowaniu systemu dostosowanego do potrzeb i warunków panujących w Państwa CSM.

Bez wprowadzania wielkich zmian zaadoptujemy istniejący system audio-video do takiego, który pozwoli w pełni wykorzystać potencjał Państwa Centrum.

System MEDCAM posiada szereg dopracowanych i funkcjonalnych rozwiązań. Umożliwia m.in. pełną ocenę studenta zarówno podczas sesji symulacyjnej, jak i podczas egzaminów OSCE. Dodatkowo, zapewnia pełną interakcję pomiędzy studentami na Sali symulacyjnej a osobami prowadzącymi w pomieszczeniach kontrolnych. System ten umożliwia przeprowadzenie różnych scenariuszy, na wszystkich poziomach wierności, niezależnie od producenta symulatorów.

Umów się na prezentację